Vloga za znižanje vrtca

sneguljčica  

član od: 11.10.2007

sporočila: 8

tema odprta - 12. avg 2008 17:37 | ogledi: 2.706 | odgovori: 20

Najprej en lep pozdrav.

Rada bi si sprintala novo vlogo za znižanje vrtca iz interneta pa je nikjer ne najdem.

V papirnici je nisem dobila, pa bi prosila če mi lahko katera pomaga.

Lp vsem!

sneguljčica

tresk  

član od: 4.8.2006

sporočila: 115

12. avg 2008 17:54

Živjo! Tukaj je link državnega portala e-uprava: http://e-uprava.gov.si/storitve/pridob Ko se ti stran odpre, poglej kjer ti piše "Vloga za znižano plačilo vrtca". Ko to klikneš, se ti odpre obrazec in ga lahko sprintaš. Upam da je to tisto kar si iskala, če pa ni pravo, pa reci in bomo iskali dalje ali pa mi pošlji ZS in ti bom pomagala. Lp Follow your dreams....

titta  

član od: 28.9.2006

sporočila: 1056

12. avg 2008 18:53

Tudi sama izpolnjujem tovrstno vlogo, pa me zanima, če je še katera, ki prjavlja znižano plačilo kot mama samohranilka? Potem verjetno partnerjeve zaposlitve itd. ne navajam, kajne?

Titta

sneguljčica  

član od: 11.10.2007

sporočila: 8

12. avg 2008 19:22

Na žalost ni to to. To je stara vloga, jaz bi pa rada novo. sneguljčica

ibiza  

član od: 4.10.2005

sporočila: 688

12. avg 2008 20:05

Sneguljčica, iščeš vlogo za drugega otroka?lp

peter

tajka  

član od: 27.3.2007

sporočila: 89

12. avg 2008 20:15

Verjetno iščeš tole: Izpolni občina: Datum prejema vloge: Evidenčna štev. vloge: _____________________ _____________________ VLOGA ZA OPROSTITEV PLAČILA VRTCA ZA DRUGEGA IN NADALJNJE OTROKE IZ ISTE DRUŽINE, KI SO HKRATI VKLJUČENI V VRTEC I. VLAGATELJ /ICA (oče, mati, zakoniti zastopnik) __________________________________________________________________, (ime in priimek) _____________________________________________________________________, _____________________ (stalno prebivališče) (EMŠO) uveljavljam oprostitev plačila za vrtec za otroka: ________________________________________________, _________________________________________ (ime in priimek) (EMŠO) __________________________________________________________________________________, (stalno prebivališče – naslov in občina) Vrtec, v katerega je(bo) vključen ________________________________________________________ (naziv in naslov vrtca ter občina) Vrsta programa _________________________________ (dnevni, poldnevni, krajši) Otrok bo(je) vključen v vrtec z dnem ______________________ (datum) II. PODATKI O ŽE IZDANI ODLOČBI ZNIŽANEGA PLAČILA ZA PROGRAM VRTCA Občina ____________________________________ mi je izdala odločbo o znižanem plačilu za program vrtca za leto _________ za otroka __________________________________(ime in priimek), ki je vključen v vrtec _______________________________________________ (naziv vrtca). Datum: Podpis vlagatelja/ice: _____________________ ______________________ Pojdi na ELEKTRONSKE STORITVE JAVNE UPRAVE, na levi strani imaš DOSTOP DO VLOG, nato greš na ZADNJE DODANE VLOGE in to je to. Ne znam razložiti enostavneje, ker nisem nek strokovnjak. Lp, pa upam, da sem še komu pomagala. tajka Sporočilo je spremenil(a) tajka dne 12. avg 2008 20:18:45

sneguljčica  

član od: 11.10.2007

sporočila: 8

12. avg 2008 20:27

Tajka hvala za pomoč, ampak jaz iščem vlogo za enega otroka. Vloga je čisto podobna tej, samo da zgoraj ne piše za druge in nadaljne otroke. sneguljčica

LENČA  

član od: 30.5.2006

sporočila: 354

12. avg 2008 23:00

Obrazci bodo sicer zopet na prodaj po 18.8.2008, če pa jo morate oddati do 15.8.2008, potem jo stiskajte iz že omenjene strani E- uprave. LENČA

mark5  

član od: 4.4.2008

sporočila: 443

14. avg 2008 16:21

No pa spet zamujamo saj vemo da je treba te stvari prej uredit da lahko dobiš tudi izračun koliko bo prispevek v vrtcu.Upam da se bodo te stvari uredile. mark5

MILLA2  

član od: 23.1.2006

sporočila: 2

14. avg 2008 21:01

Saj ne morem verjeti! Pozabila sem oddati vlogo za znižanje.Mi lahko katera svetuje kaj zdaj? Predvidevam, da sem za v ponedeljek itak prepozna. A še je pol sploh kakšna možnost? Upam da nisem vse zaj..... MILLA2

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti